TAYİNİ ÇIKAN KURUM MÜDÜRLERİ VE PERSONELLERİNE VEDA YEMEĞİ
  22.07.2022

  Antalya E Tipi Ceza İnfaz Kurumu Müdürü iken Mersin E Tipi Ceza İnfaz Kurumuna tayini çıkan Kurum Müdürü Hamza Şenkaya, Kurumumuzda 2. Müdür olarak görev yapmakta iken Kayseri T Tipi Ceza İnfaz Kurumuna tayini çıkan Celalettin Ertuğrul Yavuz, Adana Ceyhan Ceza İnfaz Kurumuna tayini çıkan kurum psikoloğu Gülçin Büyükçiçek, tayinleri çıkan İnfaz ve Koruma Memurları Enes Oruç, Tüncer Aydın, Burak Çiçek ve Bilal Koç için veda yemeği düzenlendi.

  Düzenlenen veda yemeğine Cezaevi Savcısı Cengiz Güler, Kurum İdarecileri, Kurum personeli ve aileleri katıldı. Yemekten sonra Kurum Müdürü Hamza Şenkaya bir konuşma yaparak, çalıştığım süre içerisinde tüm personele yaptıkları özverili çalışmadan dolayı teşekkür ederek herkesten helallik istedi.‘ Cezaevi Savcısı Cengiz Güler ise, "Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızdan sunmuş oldukları katkı ve emeklerinden dolayı teşekkür ederek yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum." dedi. 

  Kurum müdürü Hamza Şenkaya’ya ve 2. Müdür Celalettin Ertuğrul Yavuz’a plaketlerini Cezaevi Savcısı Cengiz Güler; İnfaz ve Koruma Memurlarına ise plaketleri Kurum 2. Müdürü Akif Taşkolu tarafından verildi.

  Törenin ardından geçilen müzik eğlence programında kurum personeli ve aileleri doyasıya eğlendiler. Veda yemeği kurum personelinin toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

  Adres

  Kepez Mahallesi 5 Temmuz Kurtuluş Caddesi, No:69 Kepez / ANTALYA

  Telefon

  Telefon: 0(242) 221 23 23 – 221 09 91

  Faks: 0(242) 221 53 33

  E-Posta

  antalya.etcikisaretadalet.gov.tr