Gerek afet ve acil durumlarda gerekse olağan zamanlarda dirençlilik kazandırıcı faaliyetler ve insani yardımlarda bulunmak suretiyle bütün insanların insanca yaşamasını temin etmek amacıyla kurulan Türk Kızılay Antalya şubesi ile Kurumumuz iş birliğinde kan merkezlerindeki kan stoklarına katkı sağlamak amacıyla kan bağışında bulunuldu.
Antalya Kızılay Kan Bağış Merkezi iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanyada, sağlık durumu kan vermeye elverişli olan çok sayıda kurum personelimiz, gerekli sağlık kontrolü ve bilgilendirmenin ardından kan bağışında bulundu.
Toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket edip bu anlamlı kampanyaya destek veren bütün personel arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
Kepez Mahallesi 5 Temmuz Kurtuluş Caddesi, No:69 Kepez / ANTALYA
Telefon: 0(242) 221 23 23 – 221 09 91
Faks: 0(242) 221 53 33
antalya.etcikadalet.gov.tr