Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

  Deprem Bölgesinde Görev Yapan Personellerimize Takdir Belgeleri Verildi
  07.09.2023

  Kahramanmaraşlı depremden etkilenen bölgelerdeki Ceza İnfaz Kurumlarında Ceza İnfaz Kurumumuzdan gönüllü çalışmaya giden personele Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından Başarı Belgesi verildi.

  Bu yıl şubat ayında Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 11 ili etkileyen depremlerden sonra, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuruyla, deprem bölgesinde yer alan Ceza İnfaz Kurumlarındaki acil personel ihtiyacının giderilmesi için gönüllü olarak deprem bölgesinde bulunan ceza infaz kurumlarında görev almak isteyen personel taleplerinin alınacağı ifade edilmişti.

  Yayınlanan bu yardım çağrısına kayıtsız kalamayan Kurumumuz personelleri Onur KARAY, Süleyman TAŞ VE Çağatay İLERİ depremden etkilenen illerde bulunan ceza infaz kurumlarında görev yapmak için gönüllü oldu. Bu kapsamda Kurumumuz personelleri, deprem bölgesinde görevlendirildi.


  Ülkemizin zor zamanlar yaşadığı bir dönemde, Kurumumuz personellerinin sergilediği bu anlamlı davranış, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından takdirle karşılandı. Gönüllü olarak afet bölgesindeki kurumlarda çalışmaya giden ceza infaz kurumu personeline Başarı Belgesi verildi.

  Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen Başarı Belgeleri, Antalya Adliyesi konferans salonunda törenle Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Zafer KOÇ, Adli Yargı Adalet Komisyon Başkanı Oğuzhan YAŞAR tarafından personele takdim edildi.

  Belge takdim töreninde kısa bir konuşma yapan Başsavcımız ve Komisyon Başkanımız deprem bölgesindeki kurumlara gönüllü olarak giderek kurumlardaki işlerin aksamadan yürütülmesinde fedakârca görev yapan personeliyle gurur duyduklarını ifade ederek, hepsine ayrı ayrı teşekkür ettiler.

  Adres

  Kepez Mahallesi 5 Temmuz Kurtuluş Caddesi, No:69 Kepez / ANTALYA

  Telefon

  Telefon: 0(242) 221 23 23 – 221 09 91

  Faks: 0(242) 221 53 33

  E-Posta

  antalya.etcikisaretadalet.gov.tr